Moc grzejników łazienkowych – co trzeba wiedzieć?

Autor: zypolek Data: 13 Gru 2013 Kategoria: Czas wolny |

Każdy, kto staje przed koniecznością zakupienia grzejników do łazienki ma do rozstrzygnięcia mnóstwo dylematów. Dokonanie trafnego wyboru nie jest wcale tak łatwą sprawą jak mogłoby się wydawać – a przecież od tej właśnie decyzji zależy komfort osób korzystających z łazienki.
tutaj.
Obowiązują w tym zakresie pewne standardy mówiące o tym, iż aby ogrzać jeden metr kwadratowy łazienki potrzebnych jest 120 W. Należy jednak pamiętać, że to pomieszczenie musi się znajdować w takim domu, który odznacza się bardzo dobrą izolacją cieplną. W praktyce natomiast każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Liczą się bowiem takie kwestie jak chociażby to czy w łazience znajdują się okna, czy nie oraz czy znajduje się w niej jeszcze jakieś inne źródło ciepła. Naprawdę jest mnóstwo czynników, które wymagają przy tej sposobności uwzględnienia. Do tematu trzeba zatem podejść racjonalnie. Nie należy kierować się reklamami, a do tego, co mówią sprzedawcy trzeba podchodzić z dystansem.

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe