Modyfikacje gier.

Autor: dobraksiazka Data: 21 Gru 2013 Kategoria: Czas wolny |

ets2_4Modyfikacje gier stają się coraz bardziej popularne, więc powstaje coraz więcej stron internetowych oferujące pomoc w udostępnianiu, oraz pobieraniu nowych modyfikacji.

Popularność modów.

Modyfikacje są bardzo popularne pośród graczy, którzy lubią wyciągać od swojej gry więcej niż ona oferuje. Wiele z pośród moderów (ludzi tworzących modyfikację) ma swój ulubiony serwis z modyfikacjami do gier, lecz najczęściej wrzucają swoje dzieła na wiele serwisów, by jak najwięcej ludzi mogło się cieszyć nowymi opcjami w swojej grze. Mody najczęściej oferują nie wielkie modyfikacje gry na przykład mody do ets oferują nowe pojazdy, własne radio czy też odnowiony wygląd przyczep, lecz są też tacy ludzie, którzy tworząc swoją modyfikację tak naprawdę tworzą zupełnie inna grę, dodają oni nowe historię, a nawet zadania!

Skąd wziąć.

Jak już wspomniałem powyżej, można za darmo pobrać z wielu serwisów internetowych, gdzie autorzy umieszczają. Dla czego nic za to nie płacimy? Ponieważ autorzy modów nie robią tego komercyjnie, lecz działa to na zasadzie „od gracza do gracza”, największą nagrodą i uciechą dla tego człowieka najczęściej jest popularność swojego moda oraz dobre komentarzy i oceny! Niektórzy producenci gier sami dorzucają do gry program do tworzenia własnych modyfikacji, a także oferują swój serwis do udostępniania swoich dzieł.

Czy warto?

Otóż zainstalowanie modyfikacje nie zajmuje dużej ilości czasu (raptem dwie minuty), więcej czasu zajmie Ci znalezienie odpowiednich kombinacji modów do swojej gry, niż ich instalacja, a w razie jakby Ci się któryś nie spodobał, zawsze można któryś z modów usunąć, czy wymienić na inny.

Tagi:, , , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe