Ozdoby w podróży poślubnej i znaczenie romantyzmu, ślub to nie komunia

Autor: Adam Data: 28 Lis 2012 Kategoria: Turystyka oraz Wypoczynek |

Chyba większość z was zauważyła, że tradycja „poślubnego podróżowania” dość mocno zanikła na przestrzeni ostatnich lat, co najprawdopodobniej powoduje szybki i ostry zawodowo styl życia młodych ludzi, w którym nie ma czasu albo wolnych dni urlopu na tego typu sentymenty jak podróże poślubne czy romantyzm.

Niestety tak właśnie jest.
Jednak mimo wszystko niektóre pary decydują się na podróż poślubna – nie koniecznie wybierając się na egzotyczne wycieczki, zwykle jest to na weekend gdzieś w kraju i wynajęcie jakiegoś apartamentu dla nowożeńców.
Co jednak odróżnia taki wyjazd od zwykłego wypadu weekendowego – otóż nie jest to tylko przejaw wspomnienia świeżo zawartego związku małżeńskiego, ale także ślubny nastrój.

komunijne ozdoby Romantyczne dekoracje tworzą taki nastrój, a z doświadczenia zaryzykuję nawet stwierdzenie, że nic tak nie tworzy ślubnego nastroju i uczucia romantyzmu jaki dają dekoracje ślubne. Z tego też powodu gdy rezerwujemy pokój dla nowożeńców warto przejrzeć wpierw jego zdjęcia na przykład internecie i obejrzeć, czy wystrój jest elegancki, luksusowy i posiada ozdoby ślubne, które stworzą właśnie ten jakże ważny ślubny nastrój. Kolejnym ważnym elementem jest sam motel/hotel/pensjonat i to co nam jako młodej parze może zaoferować.

Niektóre luksusowe hotele proponują na przykład przygotowanie młodym tortu takiego jak weselny udekorowany w ozdoby ślubne, po to aby przywołać odczucia z niedawno minionego wesela. Oczywiście mile widziany jest też wykwintny trunek, kawior, świece i dobra muzyka.

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe