Pojemniki na odpady

Autor: zypolek Data: 2 Kwi 2013 Kategoria: Dom i Ogród |

Wydawać by się mogło, że w każdym rozwiniętym kraju Europy, nie powinien istnieć problem taki jak śmieci. Powinno być dokładnie odwrotnie – śmieci powinny stanowić element recyklingowy, który służy rozwojowi. W Polsce wciąż wcale tak nie jest i nie zanosi się nawet, aby sytuacja szybko mogła się odmienić.
Warto zwrócić uwagę choćby na to, jak wyglądają pojemniki na odpady, na który w naszym kraju stawiamy, zobaczcie url ze sklepu Eco-market. Są nowoczesne, solidne, duże i konkretne. Skoro tak, to dlaczego wciąż mamy w Polsce aż taki problem śmieci? Właśnie to jest trudno sensownie wyjaśnić. Myślę, że problem tkwi przede wszystkim w jakości podejścia. Skoro odpady wciąż według nas wcale nie muszą trafiać do odpowiednich kontenerów, to trudno oczekiwać, że sytuacja może wyglądać inaczej. Polacy muszą odmienić swoją mentalność oraz podejście. Dopiero wówczas będzie można powiedzieć, że wszystko weszło w odpowiedni kierunek i solidnie się rozwija. Póki co, do ideału jest nam naprawdę bardzo, ale to bardzo daleko.

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe