Pojemniki na piasek

Autor: zypolek Data: 21 Cze 2013 Kategoria: Dom i Ogród |

Pomimo tego, że Polacy próbują kolejnych starć z zimową aurą już tyle lat, w dalszym ciągu nie potrafimy w odpowiedni sposób sobie z tym radzić. Co można zrobić, aby choćby ograniczyć ilość wypadów na polskich chodnikach?
Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Zwróćcie uwagę choćby na to, że pojemnik na piasek na polskich chodnikach to rzadkość, tymczasem odpowiednia ilość tego typu pojemników naprawdę potrafiłaby całkowicie odmienić sytuację. Nie jest to jakaś wymagająca inwestycja. W zasadzie ciężko nawet ocenić z czego wynika fakt, że tych pojemników brakuje. Czyżbyśmy nie stawiali na odpowiednie rozwiązania? Warto podkreślić, że dostarczenie solidnych pojemników na piasek rzeczywiście może wiele zmienić, tylko czy władze gmin znajdą na to środki – śmiem w to wątpić. Miejmy tylko nadzieję, że w najbliższym czasie władze pójdą po rozum do głowy i w końcu zasady kupowania pojemników na piasek zostaną gruntownie zmienione. Kiedy do tego dojdzie? To dopiero czas pokaże, ale możemy liczyć, że nadejdzie to szybko.

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe