Przygotowania do zimy

Autor: zypolek Data: 27 Lis 2012 Kategoria: Dom i Ogród |

Trudno jest wskazać polskie zimy, które dla polski kończyły się pozytywnie. Za każdym razem scenariusz jaki widzimy jest dokładnie taki sam – zniszczone drogi, ulice, podobnie jak wiele innych elementów. To nie jest scenariusz oczekiwany, ale czy można temu zapobiec?

Trudno jest określić z czego tak naprawdę wynika sytuacja, z jaką mamy w Polsce do czynienia. Dlaczego pomimo dziesiątek lat doświadczeń, wciąż Polska nie potrafi sobie poradzić z problemem zimy? Niby mamy pojemniki na piach, chodniki są posypane, podobnie jak drogi, ale efekt tego wszystkiego na koniec roku i tak jest szokujący – szokujący negatywnie. Zapewne po zimie po raz kolejny Polska wyda miliardy na łatanie dziur w drogach. Szukacie odpowiedzi na pytanie dlaczego nasz kraj ma wieczne problemy finansowe? Oto odpowiedź. Polska to odpady na ulicy, ale również szukanie wszędzie okazji do tego, by zarobić – nie zawsze w sposób do końca legalny. Najważniejsze są zyski, a później mamy taki scenariusz jaki obserwujemy w Polsce!

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2019 Publikacje Internetowe